بی گمان یکی از زیباترین لحظه های هر ازدواجی، خرید حلقه های ازدواج است . حلقه هایی که به رغم سادگی شان بسیار پر معنا هستند. حلقه هایی که نشان وفاداری، علاقمندی و پیوند و تعهدی است که در میان دو انسان بسته می شود.

سنت انداختن حلقه عروسی یا نامزدی در انگشت چهارم دست چپ، یک نماد عاشقانه باستانی است. رومیان باستان بر این عقیده بودند که یک رگ به‌ صورت مستقیم از انگشت چهارم دست چپ به سمت قلب جریان می‌یابد و به آن رگ عشق می‌گفتند. به همین دلیل زوج‌های عاشق برای اثبات عشق و علاقه به یکدیگر انگشتری را در مسیر این رگ در دستان خود می‌انداختند.

امروزه می‌دانیم چنین رگی وجود خارجی ندارد ولی با این حال مردم کشورهای مختلف برای نشان دادن عشق و علاقه به شریک زندگی‎‌شان، حلقه عروسی را در انگشت چهارم دست چپ خود می‌اندازند ولی بعضی از کشورها مانند روسیه، یونان و کلمبیا وجود دارد که عروس و داماد حلقه عروسی را در دست راست خود می‌اندازد.

حلقه نامزدی اولین بار در تاریخ 1477 میلادی در اتریش استفاده شد. بعد از آن استفاده از حلقه نامزدی تبدیل به یک روند در دنیا گردید. از مدت‌ها پیش الماس به عنوان نماد عشق و محبت در بین زوج‌های جوان رواج گردیده است. الماس محکم‌ترین و بادوام‌ترین ماده طبیعی موجود در زمین است و این خاصیت باعث شده است که یک انتخاب محبوب برای نشان دادن ماندگاری، عشق ابدی و جاویدان بودن باشد. هم‌چنین هر الماس یک ماده فوق‌العاده نادر و منحصربه‌فرد است و هیچ دو الماسی شبیه هم نیستند که این نیز نشان‌دهنده عشق منحصربه‌فرد زن و مرد به یکدیگر است.

به همین دلیل است که حلقه هایی با تک الماس و تک نگینهای درشت بسیار محبوب و مورد توجه افراد مشهور و سرشناس در مراسم نامزدی و عروسی شان است.

حلقه نامزدی

زیورآلات خاص و به روز دکوریکور برای مراسم نامزدی و عروسی

نیم ست های نقره دست ساز دکوریکور

انواع حلقه های نامزدی جدید را بشناسید: (خرید حلقه ازدواج)

انگشترهای جدید دکوریکور : پائیزه های دوست داشتنی

گردنبند های جدید فشن دکوریکور

گردنبند چوکر چیست؟ آیا چوکر مفهوم بدی دارد؟ راهنمای کامل گردنبند های چوکر

گوشواره های ریش ریش و رنگی اسپورت (خرید و روش ست کردن)

حلقه ,عشق ,یک ,نامزدی ,الماس ,نشان ,حلقه هایی ,است که ,چهارم دست ,انگشت چهارم ,عشق و

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تعبیر خواب دانلود كتاب الکترونیکی موبایل shield mahjoori faraztasfieh Darkob شادی شبانه دوربین های دیجیتال myparrot hamechidan213