آیا شما هم منتظر به دنیا آمدن اولین فرزند خود هستید؟ این انتظار بهترین و هیجان انگیز ترین زمان برای شماست اما ممکن است هزینه آن کمی زیاد باشد. شما نیز می توانید با اجتناب از این 12 خطای مالی، هزینه های موجود را مدیریت کنید. همراه دکوریکور باشید تا با هم این موارد را مرور کنیم.

 

همانطور که می دانید به دنیا آوردن فرزند هزینه های زیادی دارد. این هزینه ها نیز روز به روز در حال افزایش است.  با وجود این مخارج سنگین، صرفه جویی و جمع کردن پول می تواند بسیار مفید باشد. بهتر است تمامی این موارد قبل از به دنیا آمدن فرزند انجام شود. با اجتناب از انجام اشتباهات زیر می توانید پول زیادی ذخیره کنید:

1. شاید اولین اشتباهی که والدین جوان مرتکب می شوند نادیده گرفتن  کم شدن و افت درآمد است. اینکه شما قصد دارید در خانه بمانید و از کودک خود مراقبت کنید یا اینکه به سر کار بروید و مراقبت کودک را به یک پرستار بسپارید، هزینه اضافی بر دوش شما خواهد بود. همین هزینه اضافی باعث می شود تا حد زیادی از در آمد شما کاسته شود. بنابراین قبل از به دنیا آمدن نوزاد به فکر این موضوع باشید. اگر می خواهید در منزل بمانید و از فرزند خود مراقبت کنید، بهتر است حقوق یکی خرج شود و حقوق فرد مقابل به عنوان پس انداز ذخیره گردد.

بارداری
چاقی مفرط در بارداری و روش درمان آن

2. دومین اشتباه والدین جوان این است که دوست ندارند از دیگران درخواست کنند. اگر هزینه خرید وسایل مورد نیاز نوزاد خود را ندارید می توانید از دوستان یا اعضای خانواده در این مورد کمک بگیرید. بیشتر افراد ممکن است قبل از شما بچه دار شده باشند و به وسایل نوزادان خود نیز احتیاجی نداشته باشند. پس می توانید از آن ها خواهش کنید این وسایل را در اختیار شما قرار دهند.

3. بیشتر افراد دوست ندارند از لباس های افراد دیگر برای نوزاد خود استفاده کنند . اما برخی از وسایل همچون کالسکه، تخت  یا کمد لباس را می توان از سایر دوستان یا اعضای خانواده قرض گرفت.سعی کنید این وسایل را به خوبی نگه دارید و سپس آن ها را به صاحبانشان برگردانید.

4. بیشتر والدین دوست ندارند از وسایل دست دوم استفاده کنند. همانطور که می دانید نوزاد شما خیلی سریع رشد خواهد کرد و این زمان خیلی زود می گذرد. بنابراین بیشتر وسایلی که برای نوزاد خریداری می شود تازه و دست نخورده باقی می ماندو شما می توانید با هزینه های کمتر از اجناس دست دوم استفاده کنید.

سایز بزرگ ها
نکاتی در مورد پوشش افراد با سایز بزرگ

5. اگر می خواهید وسایل تازه ای برای نوازد خود بخرید بهتر است  منتظر زمان حراج باشید. همیشه به دنبال فروشگاه هایی بگردید که لوازم و اسباب مورد نیاز شما را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار می دهند. به دنبال چانه زدن باشید و از ترفندهای خرید استفاده کنید.

6.قبل از خرید همیشه فکر کنید.  ممکن است یکی از وسایل نوزاد  همچون تخت یا کمد به خوبی طراحی شده باشد اما همیشه به قیمت آن نیز توجه کنید. قبل از اینکه بخواهید چیزی بخرید در مورد کارایی آن فکر کنید. اینکه چه مدت می خواهید از این وسیله استفاده کنید.

7.یکی از اشتباهات بزرگی که بیشتر والدین جوان انجام می دهند خرید آیتم ها و لوازم غیر ضروری است.  مثلا بیشتر افراد نیازی به خرید غذاساز کودک ندارند ولی آن را می خرند. سعی کنید در هنگام خرید به این موارد فکر کنید .

8.خریدن لباس های زیاد نیز اشتباه دیگری است. همانطور که قبلا نیز گفتیم، کودک شما خیلی زود رشد می کند و خرید لباس های زیاد برای او ، انتخاب هوشمندانه ای نخواهد بود. همچنین بعد از زایمان نیز ممکن است افراد زیادی به عنوان هدیه لباس های مختلفی را بیاورند . پس در هنگام خرید لباس، زیاده روی نکنید.

9.بیشتر افراد هزینه های اضافی را فراموش می کنند. مثلا ممکن است در روزهای ابتدایی بعد از زایمان به کیک و شیرینی برای پذیرایی از مهمانان خود نیاز داشته باشید. پس مطمئن شوید که تمامی هزینه های موجود را در نظر می گیرید.

10. همانطور که می دانید هزینه خرید پوشک، دستمال مرطوب و پودر بچه هر هفته تغییر می کند. بنابراین نیازی نیست تمامی این موارد را یکجا بخرید. سعی کنید به صورت هفتگی خرید نمایید.

11. بیشتر والدین های جوان از مزایای طرح های رایگان استفاده نمی کنند. مثلا برخی از سوپرمارکت ها، شرکت های تولید پوشک و غذای بچه، کلوب هایی را دارند که می توانید به آن ها ملحق  شده و از هدایا و تخفیف های آنان بهره مند شوید.

12.برخی از افراد دوست ندارند از پرستاربچه استفاده کنند. به نظر آن ها اینگونه موارد بیشتر تجملی است . اما نگهداری از کودک بسیار سخت است. شما می توانید از تجربیات پرستار بچه استفاده کنیدو در  زمان حضور او، به کارهای شخصی خود بپردازید.

منبع: گردآوری و ترجمه دکوریکور

زیورآلات خاص و به روز دکوریکور برای مراسم نامزدی و عروسی

نیم ست های نقره دست ساز دکوریکور

انواع حلقه های نامزدی جدید را بشناسید: (خرید حلقه ازدواج)

انگشترهای جدید دکوریکور : پائیزه های دوست داشتنی

گردنبند های جدید فشن دکوریکور

گردنبند چوکر چیست؟ آیا چوکر مفهوم بدی دارد؟ راهنمای کامل گردنبند های چوکر

گوشواره های ریش ریش و رنگی اسپورت (خرید و روش ست کردن)

های ,هزینه ,وسایل ,افراد ,استفاده ,توانید ,می توانید ,قبل از ,هزینه های ,ممکن است ,آن ها

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

postaf plastkidsgood Christopher's receptions android-games-iran مطالب اینترنتی بسیج مدرسه عشق arzan-kade دنیای موزیک | دانلود آهنگ جدید shamymehyas albaroof