ایا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که وقتی یک زن قد بلند از اتاقی وارد می شود، تمامی نگاهها به سمت آن متوجه می شود؟این به چه معناست؟این بدان معناست که ن قد بلند می توانند توجه افراد را به خود جلب کنند . این احساس برای برخی از ن مانند یک کابوس وحشتناک است . اگر بدانید که با چند ترفند کوچک می توانید استایل خود را بهبود ببخشید حتما شگفت زده خواهید شد. در این مقاله با دکوریکور همراه باشید تا این ترفندها را با هم بیاموزیم.

 قبل از شروع به مطالعه این مقاله باید بدانید، زمانیكه قد بلندی دارید هر چه از اكسسوری ها و وسایل بزرگتر استفاده كنید، جذاب تر و با اعتماد به نفس بیشتر به نظر میرسی. بنابراین سری به اكسسوری های خاص و بزرگ دكوریكور بزنید.

گالری گردنبند های بزرگ  و همچنین ظریف دكوریكور

1. کفش های زیبا بپوشید :

زمانی که صحبت از ن قد بلند می شود، پوشیدن یک کفش زیبا بسیار عالی خواهد بود . زمانی که شما یک فرد قد بلند را می بینید، نگاه شما به صورت ناخودآگاه به پاهای او جلب خواهد شد  تا ببینید او کفش پاشنه بلند پوشیده است یا خیر. شما می توانید از این مزیت بهره مند شوید .

2. از پوشیدن کفش های پاشنه بلند هراس نداشته باشید :

در مورد پوشیدن کفش پاشنه بلند نترسید . هیچ چیزی نمی تواند جالبتر از زنی قد بلند باشد که کفش پاشنه بلند نیز پوشیده و از بیان قد بلند خود هیچ واهمه ای دارد . اینکار نشان دهنده ی سطح بالای اعتماد به نفس شماست . البته بهتر است از پوشیدن کفش هایی که دارای پاشنه های بسیار بلند هستند اجتناب کنید .

3.از لوازم و زیورآلاتی با اندازه ی بزرگ استفاده کنید:

شما می توانید از این وسایل بیشترین بهره را ببرید . مثلا داشتن یک گردنبند بزرگ می تواند نگاهها را به مرکز بدن شما معطوف کند. ازانگشتر ها، گردنبند ها ، گوشواره ها و شال گردن های بزرگ دكوریكور دیدن نمایید. كمربند بخش مهمی از زیبایی شماست. كمربند ها را از دست ندهید و سری به گالری كمربند های شیك دكوریكور بزنید.

4.قسمتهای دیگر بدن را نمایش دهید :

زمانی که شما فردی قد بلند  هستید می توانید از قسمتهای دیگر بدن خود برای جلب توجه افراد استفاده کنید. سعی کنید از نوک سر تا نوک انگشت خود را نپوشانید . به یاد داشته باشید که هیچ فردی این موقعیت شما را ندارد پس از آن استفاده کنید . به عنوان ماثل اگر شما یک  بلوز و یا پیراهن بدون پشت استفاده می کنید ، می توانید آن را با دامن بلند و یا جین ست کنید.

برای مشاهده ادامه مطلب در مورد ن قدبلند اینجا کلیک کنید

زیورآلات خاص و به روز دکوریکور برای مراسم نامزدی و عروسی

نیم ست های نقره دست ساز دکوریکور

انواع حلقه های نامزدی جدید را بشناسید: (خرید حلقه ازدواج)

انگشترهای جدید دکوریکور : پائیزه های دوست داشتنی

گردنبند های جدید فشن دکوریکور

گردنبند چوکر چیست؟ آیا چوکر مفهوم بدی دارد؟ راهنمای کامل گردنبند های چوکر

گوشواره های ریش ریش و رنگی اسپورت (خرید و روش ست کردن)

قد ,های ,کفش ,توانید ,استفاده ,یک ,قد بلند ,می توانید ,پاشنه بلند ,زمانی که ,کفش پاشنه

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

vekalat333 loveyou-123 فوتبال برای همه و تلاش همه برای فوتبال مطالب اینترنتی officekala tfittirodua ommeposthem Charles's life Phyllis's game سیارک 6515